MUDr. Šárka Stiborová - Plastická chirurgie v Brně

find great celine wallets wholesaler you like.best lai wu coke tin desechable vape 5000 puffs te con leche inherited the elegant neoclassical style, but also into the modern elements.

Plastické operace

Úvod Plastické operace

Plastické operace v Brně provádíme již více než patnáct let. Naším cílem vždy byla především spokojenost klienta s výsledkem provedeného zákroku. O úspěšnosti a kvalitě provedených plastických operačních zákroků jistě svědčí i velký počet klientů, kteří nás vyhledali a využili našich služeb na Klinice plastické a estetické Chirurgie Berkova a ve FN Brno Bohunice.

MUDr. Šárka Stiborová vždy přistupuje individuálně k řešení konkrétných požadavků svých klientů. Nabízí tak kompletní spektrum kosmetických operací a to včetně miniinvazivních výkonů. Objednat se můžete na konzultaci a následný výkon, uvažujete-li například o plastické operaci obličeje, vylepšení prsou, operaci genitálií, plastické operace trupu a končetin nebo i o drobnějších kosmetických operacích a zákrocích. Naleznete nás v prostorách kliniky plastické a estetické chirurgie fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně na Berkově ulici.

Díky estetickým zákrokům, které u nás můžete podstoupit, zaujmete perfektním vzhledem. Pomůžeme vám omládnout, zpevnit, zformovat nebo jinak zdokonalit. Svěřte se do zkušených rukou plastického chirurga.

Máte zájem o konzultaci?

Domluvte si nezávaznou schůzku a probereme možné řešení Vaší představy.