MUDr. Šárka Stiborová - Plastická chirurgie v Brně

+420 775 016 067

useful source made with sturdy materials and crafted by watch-making experts are provided.

perfect fakerolex.it with quality.chaep vape recargable are making a special effort to accomplish new records in slimness.

Plastické operace genitálií

Úvod Plastické operace Plastické operace genitálií

Labioplastika - estetická úprava ženského genitálu

Některé ženy mají problém s nadměrnou velikostí, deformitou nebo asymetrií malých stydkých pysků, které působí potíže při sportovní aktivitě, při pohlavním styku a při osobní hygieně. Navíc mohou být zdrojem pocitu ztráty sebedůvěry a poruch sexuálního života.

Chirurgickým výkonem je možno zmenšit velikost malých stydkých pysků a lze i odstranit nadbytky v oblasti klitorisu.

Průběh operace

Při konzultaci Vám bude vysvětlen průběh operace a pooperační průběh. Operace se nejčastěji provádí v lokální anestezii ambulantně, na přání pacientky možno zákrok provést v lokální anestezii s analgosedací (podání zklidňujících léků) a nebo v celkové anestezii za hospitalizace. Při operaci si operatér vyznačí nákresem přebytek tkáně malého stydkého pysku a poté infiltruje operační pole roztokem místního anestetika s lékem omezujícím krvácení. Odstraní nadbytek kůže a ošetří krvácející cévky a provede sešití okrajů rány vstřebatelnými stehy.

Pooperační průběh

Po operaci je nutné provádět běžnou osobní hygienu, doporučujeme sedací koupele a jemné omývání desinfekčním mýdlem 2-3x denně.

Rizika

Rizikem mohou být někdy časné pooperační komplikace, jako je krvácení, infekce nebo roztržení rány s následně prodlouženým hojením.K rozestupu rány může dojít vlivem infekce, snížené obranyschopnosti organismu, vlivem mechanického násilí (např. pád), při nedodržení režimu předepsaného lékařem a nebo i bez zjistitelné příčiny. Někdy nastávají i potíže dlouhodobé, např. bolestivé jizvy v intimní oblasti.

Ceník výkonu

Operační výkon Upřesnění Cena
LABIOPLASTIKA v lokální anestezii jednostranná 12 000 Kč
oboustranná 18 000 Kč
přenos tuku do stydkých pysků 35 000 Kč

 

Máte zájem o konzultaci?

Domluvte si nezávaznou schůzku a probereme možné řešení Vaší představy.