MUDr. Šárka Stiborová - Plastická chirurgie v Brně

traditional significant cheap rm35 02 replica may be the qualities.cheap RTA vape is loaded with strength, vivid.

Recenze

Úvod Recenze

Veškeré recenze naleznete zde. Pro Vaši pohodlnost si je však můžete přečíst rovnou na našem webu:

Bára - Můj požadavek byly viditelně zvětšená prsa
4.2.2020 jsem podstoupila zvetseni prsou a jsem maximalne spokojena. Dnes jsem prsa poprve videla, probehla prvni celkova sprcha a jsou moc krasny! Z mych 0 0 nic, krasne, viditelne prsy, jsou jeste trochu otekle, ale diky homeu Arnika otoky rychle mizi a rany se hoji. Vsem ho moc doporucuji si pred jakoukoliv operaci poridit! K vynikajici pani doktorce SARCE STIBOROVE jsem se objednala na zaklade osobniho doporuceni klientek, ktere u ni take podstoupili zakroky. Pani doktorka je velice prijemna, usmevava a ochotna. Ze vsim mi poradila. Do ordinace jsem prisla s pozadavkem na viditelne zvetseni, tak si me promerila a k memu hrudniku a pozadavku doporucila anatomicke implantaty, vysoky profil, vel. kolem 345ml, pod zlazu, coz se mi tak zamlouvalo. Takze konzultace probehla 14.1. a 4.2. jsem uz lezela na sale! neuveritelne. jeste tyden pred operaci jsem psala email, ze bych chtela definitivni vysledek C/D.
Po probuzeni z narkozi neprisly vubec zadne bolesti, takze jsem az do ted bez leku. Druhy den jsem byla propustena a od te doby doma normalne funguji (s opatrnosti) Dreny mi byly vytazeny po 4 dnech a od te doby se krasne hojim. Jsem po 3 detech, 36let, 168 cm, 55 kg. Konecne implantaty: zn.Mentor, anatomy, vel.380ml, vysoky profil, pod zlazu. Jedine ceho lituji je, ze jsem se uz davno nerozhoupala toto podstoupit.

Víčka u doktorky Stiborové
S operací jsem byla velmi spokojená. Paní doktorka ma zlaté ručičky a je velice hodná a ochotná. Vyhověla mým požadavkům a při zákroku mě o všem postupně informovala. Byla jsem velice spokojená s výsledkem a přístupem pani doktorky. Moc doporučuji

Máte zájem o konzultaci?

Domluvte si nezávaznou schůzku a probereme možné řešení Vaší představy.