MUDr. Šárka Stiborová - Plastická chirurgie v Brně

Recenze

Úvod Recenze

Veškeré recenze naleznete zde. Pro Vaši pohodlnost si je však můžete přečíst rovnou na našem webu:

Bára - Můj požadavek byly viditelně zvětšená prsa
4.2.2020 jsem podstoupila zvetseni prsou a jsem maximalne spokojena. Dnes jsem prsa poprve videla, probehla prvni celkova sprcha a jsou moc krasny! Z mych 0 0 nic, krasne, viditelne prsy, jsou jeste trochu otekle, ale diky homeu Arnika otoky rychle mizi a rany se hoji. Vsem ho moc doporucuji si pred jakoukoliv operaci poridit! K vynikajici pani doktorce SARCE STIBOROVE jsem se objednala na zaklade osobniho doporuceni klientek, ktere u ni take podstoupili zakroky. Pani doktorka je velice prijemna, usmevava a ochotna. Ze vsim mi poradila. Do ordinace jsem prisla s pozadavkem na viditelne zvetseni, tak si me promerila a k memu hrudniku a pozadavku doporucila anatomicke implantaty, vysoky profil, vel. kolem 345ml, pod zlazu, coz se mi tak zamlouvalo. Takze konzultace probehla 14.1. a 4.2. jsem uz lezela na sale! neuveritelne. jeste tyden pred operaci jsem psala email, ze bych chtela definitivni vysledek C/D.
Po probuzeni z narkozi neprisly vubec zadne bolesti, takze jsem az do ted bez leku. Druhy den jsem byla propustena a od te doby doma normalne funguji (s opatrnosti) Dreny mi byly vytazeny po 4 dnech a od te doby se krasne hojim. Jsem po 3 detech, 36let, 168 cm, 55 kg. Konecne implantaty: zn.Mentor, anatomy, vel.380ml, vysoky profil, pod zlazu. Jedine ceho lituji je, ze jsem se uz davno nerozhoupala toto podstoupit.

Víčka u doktorky Stiborové
S operací jsem byla velmi spokojená. Paní doktorka ma zlaté ručičky a je velice hodná a ochotná. Vyhověla mým požadavkům a při zákroku mě o všem postupně informovala. Byla jsem velice spokojená s výsledkem a přístupem pani doktorky. Moc doporučuji

Máte zájem o konzultaci?

Domluvte si nezávaznou schůzku a probereme možné řešení Vaší představy.